درباره گروه اُوان

گروه اُوان (oone) با همکاری گروهی از مدیران و متخصصین کار آمد رشته مهندسی و با اندوخته ارزشمندی از تجربه و فناوری و به منظور ارائه جدیدترین راهکارهای نظارت و کنترل دسترسی امکانات ارزشمندی را فراهم نموده است.

این واقعیت ملموس و انکار ناپذیر همواره مورد توجه مدیران و موسسین شرکت بوده است که تبادل اطلاعات از طریق خطوط پر سرعت مخابراتی و برقراری ارتباطات وسیع و همه جانبه با استفاده از شبکه جهانی از مهم ترین ویژگی های عصر حاضر و به عبارتی بستر توسعه علمی اقتصادی هر کشور به شمار می رود.

لذا گروه اوان در جهت نیل به هدف تعیین شده ماموریت خود را در زمینه های زیر تعریف نموده است:

  1. ارائه راه حل های مناسب به مدیران در چگونگی استفاده از سیستم های نظارت و کنترل تصویری.
  2. مشاوره، طراحی و اجراء در زمینه بکارگیری از سیستم های الکترونیکی به منظور ارتقاء کیفیت و مدیریت.
  3. ارائه آموزش های مورد نیاز به کاربران و پشتیبانی مستمر در جهت بهره برداری از سیستم های ارائه شده.
  4. مشاوره، طراحی و اجراء در زمینه بکارگیری سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری در زمینه نظارت تصویری به منظور ارتقای کیفیت و مدیریت.

استفاده از این امکانات موجب حذف یا کاهش بسیاری از هزینه ها و نیز افزایش راندمان مدیریت مؤسسات می گردد. این واقعیت ملموس و انکار ناپذیر همواره مورد توجه مدیران و مؤسسین شرکت بوده است که تبادل اطلاعات از طریق خطوط پر سرعت مخابراتی و برقراری ارتباطات وسیع و همه جانبه با استفاده از شبکه جهانی از مهم ترین ویژگی های عصر حاضر و به عبارتی بستر توسعه علمی اقتصادی هر کشور به شمار می رود.

لازم به ذکر است گروه اوان در اسفند ماه سال 1389 موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 از شرکت UKAS انگلستان گردید، که به عنوان اولین و تنها دارنده نشان در گروه خود محسوب می گردد. مدرک آن در فصل مربوطه ارائه می شود.

گروه اوان در دو زمینه از سیستم های امنیتی به طور حرفه ای فعالیت می نماید:

  1. سیستم های نظارت تصویری
  2. سیستم های کنترل تردد

گروه اوان مطابق با پیشرفت های IT سعی می کند بهره وری بهینه ای از سیستم های Online داشته باشد. همچنین گروه اوان در زمینه مشاوره و طــراحی سیستم های نظارت تصویری و انتقال تصویر و سیستم های کنترل تردد و در زمینه اجراء آنها توانسته موفقیت های بزرگی را به دست آورد.

اطلاعات عمومی شرکت:

نام شرکت: ایمن سازان اُوان

نوع: سهامی خاص

شماره ثبت: 193957

زمان تاسيس: 1381/08/07

نشانی: البرز، منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام، بلوار شهید بابایی، انتهای خیابان هشتم، پلاک 22

کدپستی: 3187411387

تلفن:  02634050100

پست الكترونيكی: crm@oone.ir

پايگاه اطلاع رسانی: oone.ir

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
فهرست
× چطور می تونم کمک تون کنم؟