سیستم کنترل تردد

پیشگیری از وقوع اتفاقات بسیار با ارزش تر از بازبینی یک اتفاق انجام شده می باشد. سیستم کنترل تردد کمک شایانی در زمینه کنترل ورود افراد و مهمان ها به سازمان، شرکت و یا ساختمان شما میکند و احتمال وقوع حوادث را بسیار کاهش می دهد.

گسترش و توسعه سیستم های فناوری اطلاعات در سازمان ها، صنایع و شرکت ها، نیاز به سیستم های هوشمند کنترل افراد، خودروها و پروسه های مختلف را هر روزه جدی تر می سازد. این کنترل ها بر مبنای فناوری شناسایی هوشمند RFID صورت می گیرند.

سیستم های کنترل تردد، می توانند تردد افراد، خودروها و عملکرد دستگاه های صنعتی و موارد مرتبط را کنترل و مدیریت نمایند. کاهش تردد در سطح سازمان، دسترسی محدود افراد به اتاق های مجاز، عدم تردد افراد در ساعت های غیرمجاز و بالا بردن بهره وری و راندمان کار افراد با کنترل محدوده های مکانی و زمانی از جمله فواید استفاده از این سیستم ها می باشد.

نرم افزار مدیریتی کنترلی این سیستم ها، تمامی تنظیمات تردد افراد را انجام داده و تردد آن ها را به صورت هم زمان گزارش می دهد و در دیتابیس خود ذخیره می کند تا در صورت لزوم بتوان گزارشات مورد نیاز را استخراج نمود.

این تجهیزات در فرکانس ها و بردهای متفاوت و همچنین قابلیت های مختلف بردهای کنترلر ارائه می گردد تا بر اساس نیاز مشتری، برترین راهکار ارائه گردد.

راهکارهای کنترل تردد گروه مشتریان
کنترل تردد پرسنل کارخانجات صنعتی و تولیدی
حضور و غیاب پرسنل مراکز داده (دیتاسنترها)
کنترل تردد خودروها (میان برد و دور برد) مراکز تحقیقات و توسعه
ذخیره انرژی دستگاه ها مراکز آموزشی (مدارس و دانشگاه ها)
کنترل تردد آسانسور مراکز پزشکی و بیمارستان ها
مدیریت هتل ها (دستگیره ها و ذخیره انرژی) بانک ها و صرافی ها
گشت و نگهبانی سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ
اعلام سرقت تحت شبکه مراکز عمومی و رفاهی

 

gallagherGallagher با سابقه ای بیش از30 سال در زمینه تولید سیستم های کنترل تردد، اعلام سرقت و گشت و نگهبانی، شرکتی معتبر و جهانی با مراکز مختلف در سراسر دنیاست که مرکز اصلی آن امریکا و تولید آن هونگ کونگ می باشد. محصولات اين شركت با کیفیت بسیار بالا و قابلیت های حرفه ای نرم افزاری و سخت افزاری طراحی شده است که بسیار منعطف و پایدار می باشند و دارای طول عمر بسیار بالایی هستند. این شرکت دارای ISO 9001:2000 و ISO 14001:2004 است که معرف کیفیت کالا و خدمات به مشتری و همچنین رعایت موارد محیط زیستی می باشد.

محصولات این برند از نظر قابلیت ها و مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری در سه سطح اقتصادی، متوسط و حرفه ای ارائه می گردند که بسته به نیاز مشتری می توان هر سطح را انتخاب نمود و تمامی سطوح دارای کیفیت بالایی می باشند. با تنوع در انتخاب بردهای کنترلر، کارتخوان ها، نرم افزارها و اقلام جانبی، می توان راهکاری مناسب با طرح و بودجه مشتری ارائه داد.

 

سیستم کنترل تردد1 سیستم کنترل تردد2 سیستم کنترل تردد3 سیستم کنترل تردد4 سیستم کنترل تردد5

 

 

 راهکارهای تردد پرسنل:

راهکارهای  تردد پرسنلپرسنل مجموعه و یا افراد مراجعه کننده، می توانند با داشتن کارت تردد و یا معرفی اثر انگشت آن ها، در مجموعه تردد نمایند و تنها به درب هایی که برایشان معین شده است، دسترسی داشته باشند. با سیستم های کنترل تردد به راحتی می توان محدوده زمانی و مکانی تردد افراد را در سطوح مختلف کنترل نمود. افراد مختلف می توانند در ساعت های موردنظر، تنها به مکان هایی که موردنیاز است دسترسی داشته باشند. به این ترتیب، تردد در شرکت و یاسازمان کمتر شده که افزایش بهره وری را در پی دارد و امنیت در مکان های مختلف برقرار می شود کنترل تردد می تواند با سیستم های کوتاه برد و یا دوربرد به کار گرفته شود. در مکان هایی که سرعت بالای تردد مهم باشد، از سیستم کنترل دوربرد استفاده می شود. تصاویر تردد افراد با مدت زمان تعیین شده نیز می توانند ضبط و نگهداری شوند و در صورت نیاز با رجوع به تردد انجام شده، بازبینی شوند.

 حضور و غیاب پرسنل:

حضور و غیاب پرسنلسیستم های حضور و غیاب یکی از قسمت های مهم منابع انسانی و اتوماسیون اداری می باشند. این سیستم به منظور کنترل حضور و غیاب مجموعه ها و ارائه گزارشات ترددی آنها کاربرد دارد. این سیستم در کنار سیستم کنترل تردد می تواند تمامی گزارشات و محاسبات حضور و غیاب افراد را انجام دهد. نرم افزار ارائه شده دارای تاریخ شمسی بوده و دارای خروجی های مختلف Excel, Word, PDF, HTML Text و MDB می باشد.

 راهکارهای تردد خودرو:

راهکارهای  تردد خودرو- به کارگیری کارت خوان های میان برد (تا 100 سانتیمتر برد)

- به کارگیری کارت خوان های دوربرد (Passive 20 متر برد)

- به کارگیری کارت خوان های دوربرد (Active 30 متر برد)

- به کارگیری ریموت های دوربرد دارای شناسه (تا 50 متر برد)

- امکان ضبط تصاویر خودروها هنگام تردد و ذخیره سازی آن ها

- نمایش آنلاین تردد خودروها با مشخصات کامل آن ها

- امکان برنامه ریزی زمانی و مکانی برای تردد خودروها

 کنترل دسترسی به رک ها:

کنترل دسترسی به رک ها- ایجاد محدودیت زمانی برای دسترسی به رک ها

- امکان اتصال چندین مرکز ریموت به یک دیتابیس و مدیریت مرکزی آن ها

- عملکرد به صورت Client/Server

- قابلیت ضدسرقت و اعلام هشدار به صورت آنلاین

- سیستم قفل مناسب برای رک ها و برقراری امینت کامل آن

- امکان ذخیره تصاویر دسترسی به رک ها

 دیاگرام سیستم کنترل تردد:

 دیاگرام ارتباط شبکه سیستم:

  • 021-44979411
  • 021-89783861
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • SMS: 10009734
Top