با توجه به نیاز شما مشتریان و کاربران گرامی، جهت دریافت آخرین نسخه از نرم افزارهای مرتبط با گروه محصولات اوان و فایل های آموزشی کلیه اطلاعات مربوطه در این بخش بارگذاری گردیده است. لازم به ذکر است نرم افزار های ارائه شده آخرین نسخه کامل شده توسط گروه اوان بوده و در سیستم های مختلف تست گردیده است. همچنین در صورت وجود هر گونه سئوال یا مشکل می توانید در ساعات اداری با کارشناسان پشتیبانی گروه اوان تماس حاصل فرمایید.

 نرم افزارهای مدیریت تصاویر FALKEN نسخه PC:

با نصب نرم افزار مدیریت تصاویر فالکن می توانید تصاویر چندین DVR و یا NVR را در کامپیوتر اضافه و مدیریت کنید. از قابلیت های این نرم افزارها می توان به جست و جوی خودکار دستگاه های موجود در شبکه کامپیوتری و P2P اشاره کرد.

دریافت نرم افزار FALKEN – CMS نسخه ویندوز

دریافت نرم افزار FALKEN – VMS نسخه ویندوز

دریافت نرم افزار FALKEN – VMS نسخه MAC

 

نرم افزارهای مدیریت تصاویر FALKEN نسخه اندروید:

با دانلود و نصب این نرم افزار امکان مدیریت و مشاهده تصاویر زنده و ضبط شده، انجام تتظیمات، کنترل از راه دور و … در دسترس شما خواهد بود. لازم به ذکر است فایل زیر مخصوص سیستم عامل اندروید بوده و کاربران IOS می توانند با جست و جوی اپلیکیشن Falken Pro نرم افزار مذکور را دانلود و نصب نمایند.

دریافت اپلیکیشن Falken_pro_android

 

 راهنمای نصب و راه اندازی DVR و NVR های FALKEN:

با دانلود و مطالعه فایل زیر با نحوه نصب و راه اندازی DVRها و NVRهای فالکن به صورت خلاصه آشنا خواهید شد. لطفاً در صورت بروز هرگونه سئوال با نمایندگی های این شرکت تماس حاصل فرمایید.

دریافت فایل راهنمای نصب و راه اندازی DVR

دریافت فایل راهنمای نصب و راه اندازی NVR

 

دانلود کاتالوگ محصولات:

کاتالوگ تجهیزات امنیتی Falken آپدیت زمستان 99

کاتالوگ محصولات فالکن

 

کاتالوگ تجهیزات امنیتی Falken آپدیت آبان 1400

کاتالوگ محصولات فالکن

دانلود کاتالوگ محصولات روشنایی:

کاتالوگ محصولات روشنایی زمستان 1400

LED Cataloge

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
فهرست
× چطور می تونم کمک تون کنم؟