نمایش و دانلود نمونه تصاویر دوربین های مدار بسته

با توجه به فراگیر شدن سیستم نظارت تصویری در سطح جامعه و تأمین نیاز مردم از خرید آگاهانه، گروه اوان اقدام به تهیه و انتشار نمونه تصاویر ضبط شده از برخی دوربین های مدار بسته کمپانی فالکن نموده است.

برای مشاهده نمونه این تصاویر در شب یا روز از دوربین های مدار بسته فالکن، لطفاً روی محصول مورد نظر از لیست زیر کلیک کرده و در صفحه مربوطه اقدام به دیدن نمونه تصاویر نمایید و یا از صفحه گروه اوان در آپارات دیدن فرمایید.

 

 نمونه تصاویر ضبط شده از دوربین های مدار بسته تحت شبکه:

 • نمونه تصویر دوربین های 2 مگاپیکسل تحت شبکه فالکن

 • نمونه تصویر دوربین های 4 مگاپیکسل تحت شبکه فالکن

 نمونه تصاویر ضبط شده از دوربین های مدار بسته آنالوگ:

 • نمونه تصویر دوربین های 2 مگاپیکسل آنالوگ فالکن با لنز ثابت - فایل 1
 • نمونه تصویر دوربین های 2 مگاپیکسل آنالوگ فالکن با لنز ثابت - فایل 2
 • نمونه تصویر دوربین های 2 مگاپیکسل آنالوگ فالکن با لنز متغیر

 • نمونه تصویر دوربین های 5 مگاپیکسل آنالوگ فالکن با لنز ثابت
 • نمونه تصویر دوربین های 5 مگاپیکسل آنالوگ فالکن با لنز متغیر

  

جهت کسب اطلاعات بیشتر از خرید و تهیه دوربین های مدار بسته و نظارت تصویری فالکن، با واحد فروش گروه اوان تماس حاصل نمایید.

سیستم کنترل تردد

پیشگیری از وقوع اتفاقات بسیار با ارزش تر از بازبینی یک اتفاق انجام شده می باشد. سیستم کنترل تردد کمک شایانی در زمینه کنترل ورود افراد و مهمان ها به سازمان، شرکت و یا ساختمان شما میکند و احتمال وقوع حوادث را بسیار کاهش می دهد.

گسترش و توسعه سیستم های فناوری اطلاعات در سازمان ها، صنایع و شرکت ها، نیاز به سیستم های هوشمند کنترل افراد، خودروها و پروسه های مختلف را هر روزه جدی تر می سازد. این کنترل ها بر مبنای فناوری شناسایی هوشمند RFID صورت می گیرند.

سیستم های کنترل تردد، می توانند تردد افراد، خودروها و عملکرد دستگاه های صنعتی و موارد مرتبط را کنترل و مدیریت نمایند. کاهش تردد در سطح سازمان، دسترسی محدود افراد به اتاق های مجاز، عدم تردد افراد در ساعت های غیرمجاز و بالا بردن بهره وری و راندمان کار افراد با کنترل محدوده های مکانی و زمانی از جمله فواید استفاده از این سیستم ها می باشد.

نرم افزار مدیریتی کنترلی این سیستم ها، تمامی تنظیمات تردد افراد را انجام داده و تردد آن ها را به صورت هم زمان گزارش می دهد و در دیتابیس خود ذخیره می کند تا در صورت لزوم بتوان گزارشات مورد نیاز را استخراج نمود.

این تجهیزات در فرکانس ها و بردهای متفاوت و همچنین قابلیت های مختلف بردهای کنترلر ارائه می گردد تا بر اساس نیاز مشتری، برترین راهکار ارائه گردد.

راهکارهای کنترل تردد گروه مشتریان
کنترل تردد پرسنل کارخانجات صنعتی و تولیدی
حضور و غیاب پرسنل مراکز داده (دیتاسنترها)
کنترل تردد خودروها (میان برد و دور برد) مراکز تحقیقات و توسعه
ذخیره انرژی دستگاه ها مراکز آموزشی (مدارس و دانشگاه ها)
کنترل تردد آسانسور مراکز پزشکی و بیمارستان ها
مدیریت هتل ها (دستگیره ها و ذخیره انرژی) بانک ها و صرافی ها
گشت و نگهبانی سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ
اعلام سرقت تحت شبکه مراکز عمومی و رفاهی

 

gallagherGallagher با سابقه ای بیش از30 سال در زمینه تولید سیستم های کنترل تردد، اعلام سرقت و گشت و نگهبانی، شرکتی معتبر و جهانی با مراکز مختلف در سراسر دنیاست که مرکز اصلی آن امریکا و تولید آن هونگ کونگ می باشد. محصولات اين شركت با کیفیت بسیار بالا و قابلیت های حرفه ای نرم افزاری و سخت افزاری طراحی شده است که بسیار منعطف و پایدار می باشند و دارای طول عمر بسیار بالایی هستند. این شرکت دارای ISO 9001:2000 و ISO 14001:2004 است که معرف کیفیت کالا و خدمات به مشتری و همچنین رعایت موارد محیط زیستی می باشد.

محصولات این برند از نظر قابلیت ها و مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری در سه سطح اقتصادی، متوسط و حرفه ای ارائه می گردند که بسته به نیاز مشتری می توان هر سطح را انتخاب نمود و تمامی سطوح دارای کیفیت بالایی می باشند. با تنوع در انتخاب بردهای کنترلر، کارتخوان ها، نرم افزارها و اقلام جانبی، می توان راهکاری مناسب با طرح و بودجه مشتری ارائه داد.

 

سیستم کنترل تردد1 سیستم کنترل تردد2 سیستم کنترل تردد3 سیستم کنترل تردد4 سیستم کنترل تردد5

 

 

 راهکارهای تردد پرسنل:

راهکارهای تردد پرسنلپرسنل مجموعه و یا افراد مراجعه کننده، می توانند با داشتن کارت تردد و یا معرفی اثر انگشت آن ها، در مجموعه تردد نمایند و تنها به درب هایی که برایشان معین شده است، دسترسی داشته باشند. با سیستم های کنترل تردد به راحتی می توان محدوده زمانی و مکانی تردد افراد را در سطوح مختلف کنترل نمود. افراد مختلف می توانند در ساعت های موردنظر، تنها به مکان هایی که موردنیاز است دسترسی داشته باشند. به این ترتیب، تردد در شرکت و یاسازمان کمتر شده که افزایش بهره وری را در پی دارد و امنیت در مکان های مختلف برقرار می شود کنترل تردد می تواند با سیستم های کوتاه برد و یا دوربرد به کار گرفته شود. در مکان هایی که سرعت بالای تردد مهم باشد، از سیستم کنترل دوربرد استفاده می شود. تصاویر تردد افراد با مدت زمان تعیین شده نیز می توانند ضبط و نگهداری شوند و در صورت نیاز با رجوع به تردد انجام شده، بازبینی شوند.

 حضور و غیاب پرسنل:

حضور و غیاب پرسنلسیستم های حضور و غیاب یکی از قسمت های مهم منابع انسانی و اتوماسیون اداری می باشند. این سیستم به منظور کنترل حضور و غیاب مجموعه ها و ارائه گزارشات ترددی آنها کاربرد دارد. این سیستم در کنار سیستم کنترل تردد می تواند تمامی گزارشات و محاسبات حضور و غیاب افراد را انجام دهد. نرم افزار ارائه شده دارای تاریخ شمسی بوده و دارای خروجی های مختلف Excel, Word, PDF, HTML Text و MDB می باشد.

 راهکارهای تردد خودرو:

راهکارهای تردد خودرو- به کارگیری کارت خوان های میان برد (تا 100 سانتیمتر برد)

- به کارگیری کارت خوان های دوربرد (Passive 20 متر برد)

- به کارگیری کارت خوان های دوربرد (Active 30 متر برد)

- به کارگیری ریموت های دوربرد دارای شناسه (تا 50 متر برد)

- امکان ضبط تصاویر خودروها هنگام تردد و ذخیره سازی آن ها

- نمایش آنلاین تردد خودروها با مشخصات کامل آن ها

- امکان برنامه ریزی زمانی و مکانی برای تردد خودروها

 کنترل دسترسی به رک ها:

کنترل دسترسی به رک ها- ایجاد محدودیت زمانی برای دسترسی به رک ها

- امکان اتصال چندین مرکز ریموت به یک دیتابیس و مدیریت مرکزی آن ها

- عملکرد به صورت Client/Server

- قابلیت ضدسرقت و اعلام هشدار به صورت آنلاین

- سیستم قفل مناسب برای رک ها و برقراری امینت کامل آن

- امکان ذخیره تصاویر دسترسی به رک ها

 دیاگرام سیستم کنترل تردد:

 دیاگرام ارتباط شبکه سیستم:

دانلود فایل

 

با توجه به نیاز شما مشتریان و کاربران گرامی، جهت دریافت آخرین نسخه از نرم افزارهای مرتبط با گروه محصولات اوان و فایل های آموزشی کلیه اطلاعات مربوطه در این بخش بارگذاری گردیده است. لازم به ذکر است نرم افزار های ارائه شده آخرین نسخه کامل شده توسط گروه اوان بوده و در سیستم های مختلف تست گردیده است. همچنین در صورت وجود هر گونه سئوال یا مشکل می توانید در ساعات اداری با کارشناسان پشتیبانی گروه اوان تماس حاصل فرمایید.

 

 نرم افزارهای مدیریت تصاویر FALKEN نسخه PC:

با نصب نرم افزار سازگار با مدل دستگاه خود می توانید تصاویر چندین DVR و یا NVR را در کامپیوتر اضافه و مدیریت کنید. از قابلیت های این نرم افزارها می توان به دریافت آلارم سیستم مرکزی و جست و جوی خودکار دستگاه های موجود در شبکه کامپیوتری اشاره کرد. (نرم افزار CMS 3.0 سازگار با سری FL-HD و نرم افزار IMS300 سازگار با گروه اسمارت باکس و NVR ها می باشد)

دریافت نرم افزار FALKEN CMS 3.0

دریافت نرم افزار FALKEN IMS 300

تاریخ بروزرسانی: پنجشنبه 7 تیرماه 1397

 

 نرم افزارهای مدیریت تصاویر FALKEN نسخه اندروید:

با دانلود و نصب این نرم افزارها امکان مدیریت و مشاهده تصاویر زنده و ضبط شده، انجام تتظیمات، کنترل از راه دور و ... در دسترس شما خواهد بود. لازم به ذکر است فایل های زیر مخصوص سیستم عامل اندروید بوده و کاربران IOS می توانند با جست و جوی اپلیکیشن Vss Mobile و یا Falken Pro نرم افزارهای مذکور را دانلود و نصب نمایند. (برای DVR های سری FL-HD از نرم افزار Falken pro و برای گروه اسمارت باکس و NVR ها از Vss mobile استفاده نمایید)

دریافت نرم افزار Falken pro

دریافت نرم افزار Vss mobile

تاریخ بروزرسانی: پنجشنبه 7 تیرماه 1397

 

 راهنمای نصب و راه اندازی DVR و NVR های FALKEN:

با دانلود و مطالعه فایل زیر با نحوه نصب و راه اندازی دی وی ار های اسمارت باکس به صورت خلاصه آشنا خواهید شد. لطفاً در صورت بروز هرگونه سئوال با نمایندگی های این شرکت تماس حاصل فرمایید.

دریافت فایل راهنمای نصب و راه اندازی Falken smart box DVR

دریافت فایل راهنمای نصب و راه اندازی Falken FL-HD DVR

دریافت فایل راهنمای نصب و راه اندازی Falken NVR

تاریخ بروزرسانی: جمعه 11 اسفند 1396

 راهنمای تنظیمات Face Detection:

در این راهنمای فنی به صورت مختصر مراحل مربوط به تنظیمات فیزیکی و زاویه مناسب و ... برای عملکرد سیستم تشخیص چهره توضیح داده شده است.

دریافت فایل راهنمای تنظیمات Face Detection

 

 راهنمای استفاده از DropBox:

دراپ باکس یکی از معروف ترین و مورد اعتمادترین وبسایت های میزبانی پرونده می باشد که امکان همگاه‌ سازی پرونده‌ها روی چند رایانه ی مختلف یا بین چند کاربر مختلف از طریق اینترنت را فراهم می آورد! این سرویس که از سال ۲۰۰۷ میلادی کار خودش را به صورت حرفه ای شروع کرده است از پرطرفدارترین سایت های میزبانی پرونده است که از آن می توانید برای آپلود تصاویر ضبط شده و آلارم های اعلام شده استفاده نمایید.

دریافت فایل راهنمای استفاده از DropBox

 

 راهنمای تنظیمات Perimeter Detection:

با استفاده از گزینه Perimeter این امکان به کاربر داده می شود که آلارم خود را در جهت های تعیین شده با خطوط فرضی مدیریت نماید برای آشنایی بیشتر فایل زیر را دانلود و مطالعه نمایید.

دریافت فایل راهنمای تنظیمات Perimeter Detection

 

 راهنمای استفاده از مودم های 3G و WIFI:

سری محصولات اسمارت فالکن امکان ارتباط مستقیم به شبکه های Wifi و یا ارتباط مستقیم به مودم های 3G را دارا می باشد جهت اطلاع از نحوه استفاده و مودم های تحت پوشش از راهنمای مربوطه را دانلود و مطالعه فرمایید.

دریافت فایل راهنمای استفاده از مودم های 3G و WIFI

لیست نمایندگان فروش

لیست نمایندگان فروش محصولات گروه اوان:

 

 • استان خراسان شمالی
  • بجنورد، شرکت پویندگان فن آور بهسا
 • استان خراسان جنوبی
  • بیرجند، شرکت انرژی صنعت ایرانیان شرق
  • طبس، تجهیزات نظارتی و امنیتی هادیان
 • استان خراسان رضوی
  • مشهد، فروشگاه ایمن موج ثامن
 • استان آذربایجان غربی
  • ارومیه، شرکت توسعه زبان گستر آوا
 • استان آذربایجان شرقی
  • تبریز، فروشگاه تک حفاظ تبریز

 • استان خوزستان
  • اهواز، فروشگاه ایمن آوران صنعت
 • استان قزوین
  • قزوین، شرکت ارغوان رایانه
  • قزوین، شرکت تجهیزات امنیتی گارد
 • استان کرمان
  • کرمان، شرکت اروند چشم افروز آراز
 • استان مازندران
  • ساری، شرکت دانش ارتباطات شمال

لیست نمایندگان فروش محصولات گروه اوان بر روی نقشه

 

نمایندگان فروش دوربین مدار بسته

HD Camera

گروه محصولات

HD Camera

IP Camera

گروه محصولات

IP Camera

NVR

گروه محصولات

NVR

XVR

گروه محصولات

XVR

 • 021-44979411
 • 021-89783861
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • SMS: 10009734
Top