اجرای پروژه شهر هوشمند اوشان فشم میگون توسط گروه اوان

پروژه شهر هوشمند اوشان فشم میگون، با ایجاد زیرساخت فیبر نوری در سطح شهر با طول نزدیک به 20 کیلومتر طراحی شده و هم اکنون توسط گروه اوان در حال اجرا می باشد. در اولین گام شهر مجهز به سیستم نظارت تصویری شده است که فاز اول آن ...

پروژه شهر هوشمند اوشان فشم میگون، با ایجاد زیرساخت فیبر نوری در سطح شهر با طول نزدیک به 20 کیلومتر طراحی شده و هم اکنون توسط گروه اوان در حال اجرا می باشد. در اولین گام شهر مجهز به سیستم نظارت تصویری شده است که فاز اول آن – از اوشان تا فشم – در حال بهره برداری است. فاز دوم – از فشم تا میگون – نیز بلافاصله آغاز و تا پایان سال 95 قابل بهره برداری خواهد بود.

در این پروژه کل محورهای اصلی شهر مجهز به دوربین شده است. این دوربین ها تولید برترین برندهای موجود در دنیا بوده و با توجه به این که این پروژه به عنوان یکی از پروژه های طرح جامع پایش تصویری استانداری تهران تعریف شده است حائز بالاترین سطح استاندارد مطابق نظر دفتر فناوری استان به بهره برداری رسیده است .

دوربین های متحرک استفاده شده در این پروژه دارای قابلیت بزرگ نمایی تا 30 برابر و قابلیت چرخش 360 درجه هستند. با توجه به تعداد و پراکندگی چینش این دوربین ها در سطح شهر، می توان ادعا نمود شهر اوشان فشم میگون از لحاظ کنترل ساخت و سازهای غیر مجاز، مسائل شهری، اجتماعی و امنیتی از درجه امنیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

نقاط مهمی مانند ساختمان شهرداری، کلانتری، بخشداری، شورای اسلامی شهر، آتش نشانی، دادسرا و سایر نقاط استراتژیک شهر نیز با نصب دوربین های ثابت به صورت دائمی تحت پایش متمرکز از مرکز مانیتورینگ بوده و با ارتباط فیبر نوری موجود بین این ساختمانها تمامی سیستم ها به صورت متمرکز به ساختمان اصلی شهرداری تحت عنوان سیستم یکپارچه متصل می باشد.

علاوه بر این موارد، نقاط ورودی و خروجی شهر نیز مجهز به دوربین های پلاک خوان بوده و پلاک همه خودروهای ورودی و خروجی شهر ثبت می گردد. لذا ضمن داشتن کلیه اطلاعات افرادی که به شهر تردد دارند امکان رصد، پی گیری و کنترل همه خودروهای غیر مجاز در این شهر وجود خواهد داشت و شهرداری می تواند با این اطلاعات خدمات در خور مسافرین در لحظات مختلف داشته باشد.

زیرساخت فیبر نوری شهر توسط بروز ترین روشهای انتقال و شوتینگ اجرا شده که با نصب یک میکروداکت 7 کاناله، که تنها یک کانال آن است و امکان شوت کابل های بیشتری با مصارف گوناگون و با کم ترین هزینه و بالاترین سرعت در آینده وجود خواهد داشت و نیازی به حفاری مجدد یا هرگونه تخریب در خیابانو معابر اصلی شهر نیست

هم چنین به راحتی می توان به روز ترین سیستم های شهر هوشمند نظیر مدیریت یکپارچه شهری، وای فای شهری، خدمات جامع و یکپارچه شهری با کارت هوشمند شهروندی، کنترل هوشمند ترافیک، هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل شهری، سیستم های اطلاع رسانی شهری (تلویزیون شهری ) و انواع سیستم های درآمدزا را نیز روی این بستر پیاده نمود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه پروژه شهرهوشمند اوشان فشم میگون با واحد فروش گروه اوان تماس حاصل فرمایید.

 

  • 021-22878780
  • 021-89783861
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • SMS: 10009734
Top