گروه فالکن در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های حفاظتی، امنیتی خراسان

اولین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های حفاظتی امنیتی استان خراسان رضوی از تاریخ ۵ الی ۹ آذر ماه 1394 با استقبال خوب بازدیدکنندگان برگزار گردید. در این نمایشگاه شرکت اوان با همکاری شرکت ریزرایانه توس و دفتر منطقه شرق ...

حضور موفق گروه فالکن در اولین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های حفاظتی، امنیتی در استان خراسان

اولین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های حفاظتی امنیتی استان خراسان رضوی از تاریخ ۵ الی ۹ آذر ماه 1394 با استقبال خوب بازدیدکنندگان برگزار گردید.

در این نمایشگاه شرکت اوان با همکاری شرکت ریزرایانه توس و دفتر منطقه شرق فالکن، اقدام به ارائه آخرین فن آوری های سیستم های نظارت تصویری و کنترل تردد با محوریت دوربین های مدار بسته فالکن (FALKEN) شامل سیستم های آنالوگ، AHD و IP و معرفی پروژه های انجام شده خود در این نمایشگاه شرکت نمود. نمایش محصولات شرکت اوان با استقبال عموم بازدیدکنندگان روبرو شد.

دکتر "علیرضا رشیدیان" استاندار خراسان رضوی و نیز سردار "خلیل هلالی" رئیس پلیس نظارت بر اماکن نیروی انتظامی از جمله بازدید‌کنندگان غرفه محصولات فالکن بودند.

استاندار خراسان رضوی در بازدید از غرفه محصولات شرکت اوان محصولات تولیدی با برند "فالکن" را از نظر ابتکارات و نوآوری‌های صورت‌گرفته در آنها مورد تجلیل قرار داد.

در این‌حال سردار "خلیل هلالی" رئیس پلیس نظارت بر اماکن نیروی انتظامی نیز با حضور در غرفه نمایشگاهی شرکت اوان و مشاهده محصولات تولیدی آن با برند "فالکن" قابلیت این محصولات را از جمله دوربین‌های مدار‌بسته؛ سیستم‌های NVR و DVR فالکن؛ سیستم‌های تشخیص چهره و نیز ارسال هوشمند آلارم‌ها بویژه برای استفاده اصناف و از جمله طلا‌فروشان و صرافان، ارزشمند دانست.

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و فناوری‌های حفاظتی امنیتی نهم آذر به کار خود پایان داد. در مراسم اختتامیه این نمایشگاه که با استقبال گسترده اصناف و اقشار مردم مشهد همراه بود، مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی مشهد از خدمات شرکت "ریز رایانه توس" تجلیل کرد.

همچنین مدیریت شرکت اوان تقدیر و تشکر ویژه خود را به پاس زحمات و شرکت در این نمایشگاه از مدیریت محترم شرکت ریزرایانه توس جناب آقای مهندس محمد برنجیان و معاونت محترم دفتر منطقه ای فالکن جناب آقای مهندس احسان بصیری و پرسنل آن شرکت اعلام می دارد.

  • 021-44979411
  • 021-89783861
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • SMS: 10009734
Top