با برپایی سمیناری در مشهد محصولات فالکن شرکت اوان معرفی شد - 94

شرکت اوان نخستین سمینار خود را در شهر مشهد برگزار کرد. در این سمینار که با حضور اعضای هیئت مدیره و نیز جمعی از مدعوین 21 آبان 94 در مشهد برگزار شد، شرکت اوان محصولات خود را با برند فالکن معرفی کرد. سمینار مشهد در سه ...

با برپایی سمیناری در مشهد

محصولات «فالکن» شرکت «اوان» معرفی شد

شرکت اوان نخستین سمینار خود را در شهر مشهد برگزار کرد. در این سمینار که با حضور اعضای هیئت مدیره و نیز جمعی از مدعوین 21 آبان 94 در مشهد برگزار شد، شرکت "اوان" محصولات خود را با برند "فالکن" معرفی کرد.

سمینار مشهد در سه بخش به کار پرداخت: نخست؛ معرفی شرکت "اوان" و کارکردهای آن در خدمت به هوشمند‌سازی تصویری در محیط‌های مسکونی و واحدهای صنعتی ـ تجاری. دوم؛ راهکارهای مدیریت تجاری برای افزایش فروش محصولات شرکت و سوم؛ معرفی محصولات smart که "فالکن" از جمله آن است.

در بخش نخست این سمینار که در تالار مجلل "آریسا" برگزار شد، مهندس "کریم ریخته‌گری" مدیر عامل شرکت "اوان" به ارائه تاریخچه شکل‌گیری و تأسیس شرکت متبوع خود پرداخت. وی همچنین پروژه‌های انجام شده از سوی شرکت "اوان" را برای مدعوین تشریح کرد.

مدیر عامل شرکت "اوان" در بخش دوم سخنان خود که با استقبال گرم مخاطبان همراه بود به فرایند اجرای موفق پروژه نظارت تصویری شرکت‌"اوان" برای هوشمند‌سازی شهر لواسان پرداخت و به تفصیل در این‌باره سخن گفت.

بخش دوم سمینار مشهد، بررسی راهکارهای خلاصی از وضعیت رکود حاکم بر تولید و فروش صنایع به‌طور عام و فروش محصولات شرکت "اوان" به‌طور خاص را در دستور کار داشت. به همین منظور دکتر "کامران صحت" سخنران این بخش از سمینار بود.

دکتر صحت با بیان لزوم شناخت بازار پر رقابت فروش محصولات به رغم رکود حاکم بر آن، بر دانش‌افزایی مدیران تأکید کرد. وی افزود: لازم است مدیران فروش با همه شیوه‌های روان شناسی در جلب مشتری اقدام کنند.

دکتر صحت آنگاه روش‌های پیشنهادی خود را برای افزایش فروش محصولات شرکت و غلبه بر وضعیت رکود در بازار ارائه کرد. علاقه‌مندان به بازبینی و مشاهده سخنان دکتر صحت می‌توانند فایل ویدئویی آن را در شبکه آپارات "اوان" مشاهده کنند.

بخش سوم سمینار به معرفی سیستم‌های هوشمند اختصاص داشت. در این بخش مهندس "حسین‌ ریخته‌گری" رئیس هیئت‌مدیره شرکت‌ "اوان" به‌تفصیل در‌باره سیستم‌های هوشمند و کارکرد آنها سخن گفت. جذابیت‌ سیستم‌هایی که مهندس ریخته‌گری معرفی کرد با استقبال مدعوین همراه بود.

سمینار مشهد در بخش پایانی خود همراه بود با مراسم قرعه کشی میان مدعوین که نتیجه آن برنده شدن پنج نفر و اهدای یک دستگاه smart به هریک از آنان بود.

  • 021-44979411
  • 021-89783861
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • SMS: 10009734
Top