ویژگی منحصر به فرد Push Alarm به سری محصولات اسمارت اضافه شد

گروه فالکن با ارائه ورژن جدید نرم افزاریی خود و اضافه کردن قابلیت Push Alarm یک شاهکار برتر دیگر به سری محصولات اسمارت خود افزوده است. با استفاده از این عملکرد تمامی اخطارهای تنظیم شده از جمله تشخیص چهره، شناسایی ...

گروه فالکن با ارائه ورژن جدید نرم افزاریی خود و اضافه کردن قابلیت Push Alarm یک شاهکار برتر دیگر به سری محصولات اسمارت خود افزوده است.

با استفاده از این عملکرد تمامی اخطارهای تنظیم شده از جمله تشخیص چهره، شناسایی حرکت، مشکلات هارد دیسک و وضعیت رکورد به صورت آنلاین به دستگاه موبایل کاربر از پیش تعریف شده ارسال می گردد و کاربر می تواند به محض دریافت پیام اخطار از وضعیت دستگاه خود مطلع گردد.

همچنین کاربر می تواند با مراجعه به سایت vssweb.net وارد حساب کاربری خود شده و پیغام های کلیه دستگاه های متصل به حساب خود را مدیریت نماید. با استفاده از این عملکرد هیچ اخطاری را از دست نخواهید داد و همیشه از وضعیت سلامت سیستم نصب شده مطلع خواهید بود.

جهت استفاده از این ویژگی نیاز است با نمایندگی های گروه اوان تماس حاصل فرموده و به رایگان نسخه نرم افزاری دستگاه اسمارت باکس خود را ارتقا دهید و از این ویژگی انحصاری لذت ببرید.

  • 021-44979411
  • 021-89783861
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • SMS: 10009734
Top